Під час похоронної церемонії гідно оформлене місце прощання з покійним – це можливість віддати данину та почесті близькій людині, яка залишила цей тлінний світ. Навіть при найскромнішому похороні воно має створювати атмосферу скорботи і одночасно бути комфортним для людей, які зібралися, щоб проводити покійного в його останній шлях.

Погана погода, дощ, спека, а також велика кількість присутніх – все це стає приводом для замовлення ритуального шатра. Ця послуга отримала останнім часом велике поширення, так як дозволяє створити для людей, що беруть участь в церемонії, комфортні умови.

Ритуальні намети відрізняються від звичних навісів і конструкцій наметового типу:

  • Вільний доступ повітря.
  • Високий купол.
  • Килимове покриття для установки труни.
  • Можливість розміщення під шатром десятків людей.

Установка і демонтаж намету відбувається швидко і акуратно. Використання ритуальних навісів дозволяють мінімізувати ситуації, коли рідним і близьким покійного стає погано від тривалого перебування під сонцем або через брак свіжого повітря. Набагато краще і правильніше проводити такі процесії на вулиці.

Якщо у Вашій сім’ї сталася сумна подія, ми щиро співчуваємо і готові допомогти в організації похорону. Наші співробітники зроблять все, щоб похорони пройшли на гідному пам’яті покійного рівні, і дорога Вам людина була похована в належній обстановці, з усіма почестями.

Погодити деталі заходу, дізнатися ціну послуг та поставити інші питання, що цікавлять, можна за вказаними телефонами. Ми приймаємо дзвінки цілодобово.