Репатріація померлого – це процес повернення покійного в його рідну країну або місце проживання для поховання або кремації. Найчастіше процес може включати в себе міжнародне перевезення тіла і виконання всіх необхідних формальностей і процедур для його транспортування.

Витрати на репатріацію померлих можуть значно варіюватися залежно від різних чинників, включно з місцем смерті, віддаленістю від рідної країни і методом транспортування. Зазвичай включаються такі витрати:

  • Витрати на підготовку тіла до транспортування;
  • Міжнародне перевезення тіла;
  • Документація і формальності, такі як довідки про смерть і дозволи на перевезення;
  • Послуги, що надаються місцевими похоронними агентствами.

Щоб отримати точні відомості про витрати на репатріацію, рекомендуємо звернутися в нашу ритуальну службу за прорахунком і безкоштовною консультацією.

Вінницька міська ритуальна служба активно співпрацює з багатьма похоронними бюро, які ведуть діяльність в різних країнах світу. Надаємо послуги високого рівня, які спрямовані на репатріацію тіл померлих в ту чи іншу країну/місто. У число наших партнерів входять транспортні служби, авіакомпанії, державні установи, які беруть безпосередню участь в процесі оформлення документів для законного перевезення тіла покійного. Такий підхід до поставленого завдання дає можливість виконувати доставку на високому рівні, при цьому запропонувавши клієнтам розумний прайс, врахувавши почуття і емоції, які в такий непростий момент відчувають люди.

У нас працюють досвідчені фахівці, яке знають, як допомогти людям, які зіткнулися з таким горем, як втрата близької людини. Організуємо регіональне або міжнародне перевезення, незалежно від складності події. З нами Ви не зіткнетеся з паперовою тяганиною і формальностями, а пошуки транспорту не вимагатимуть витрати особистого часу.