Під час організації похорону, оформлення документів після смерті один з найбільш відповідальних періодів. Для швидкої процедури оформлення документів треба вивчити весь необхідний список документів. Оформлення документів після смерті здійснюється у відповідних установах. Дана процедура проходить тільки при пред’явленні паспорта відповідального за організацію похорону. Заявник може бути як родич покійного, так і інший громадянин, який взяв на себе зобов’язання за проведення і організацію похорону.

Кожен документ виданий медичною організацією або ж органом РАЦСу вимагає ретельної перевірки занесених до нього записів. Особливу увагу треба звернути на дати, точність написання посадовими особами графи з зазначенням прізвища ім’я по батькові померлого, дати його народження і смерті, місця народження і смерті, а також чітка вказівка ​​причин смерті. Необхідно простежити, щоб папери були завірені печаткою організації та підписані посадовими особами.

Вінницька міська ритуальна служба надає допомогу в отриманні необхідних паперів пов’язаних з похоронами. Не витрачайте час і нерви на оформлення паперів довіртеся нам!