Коли помирає людина, рідні замовляють відспівування, панахиди, сорокоусти, подають заупокійні записки, дають гроші в храми. Все це добре, але добре тільки в тому разі, коли залишається головне – молитва рідних про померлого, пов’язана з утриманням від гніву, лихослів’я, засудження й інших пристрастей, спонуканням себе до сповіді й причастя, до читання слова Божого, Святих Отців, до допомоги нужденним і хворим. Проте часто люди в горі за померлими запрошують читати Псалтир підготовлених людей.

Коли в домі тривога за померлим, особливий заспокійливий стан створює читання Псалтиря. Притемнене світло, хліб, запалена свічка, відкритий Псалтир і схилена голова читальниці. Спокійна молитва, тиша вічності, покійник і рідні. У перервах розмова про Воскресіння Христа, очікування другого Пришестя. У такі хвилини відкривається душа до Божого слова, до ствердження в житті вічного.

Звертайтеся до Державної ритуальної служби для замовлення читання Псалтиря та інших релігійних послуг у часи горя. Молитва подарує тишу, спокій і слова надії у складний для Вас час. Телефонуйте, і ми будемо поруч, надаючи Вам необхідну духовну підтримку.