Відхід з життя близької людини стає непоправною втратою для кожного з нас. Смерть завжди несподівана, до сумних втрат неможливо підготуватися заздалегідь. Для родичів померлого наступають найскладніші дні. Вони знаходяться в пригніченому психологічному стані і часом не готові сприймати навколишню дійсність. Іноді люди просто не знають, що потрібно робити в цій ситуації. Вінницька міська ритуальна служба надає всі необхідні в складній ситуації послуги, а також надає психологічну та юридичну підтримку сім’ї покійного.

Щоб віддати данину світлої пам’яті і провести дорогу нам людину в останню путь, потрібно подбати про гідну похоронну церемонію. На жаль, це єдине, що можна зробити для того, кого вже не повернути.

Ми маємо досвід і практику в організації послуг для всіх релігійних конфесій і переконань, а також світських церемоній, і прагнемо надавати всім нашим клієнтам шанобливе та індивідуальне обслуговування.

РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ БЕРЕЗИНА
Ритуальний агент Вінниця
РИТУАЛЬНИЙ АГЕНТ

Ритуальний агент прибуде до Вас в термін не більше години після дзвінка, надасть всі необхідні роз’яснення та негайно візьме на себе всю організаційну діяльність.

Документальний супровід Вінниця
ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД

Оформлення документів після смерті здійснюється у відповідних установах. Дана процедура проходить тільки при пред’явленні паспорта відповідального за організацію похорону. 

Послуги моргу Вінниця
ПОСЛУГИ МОРГУ

Зберігання тіла в холодильній камері. Підготовка тіла до поховання: гігієнічна обробка тіла, бальзамування, нанесення макіяжу, відновлення дефектів обличчя, одягання тіла у підготовлений одяг для похорону.

Доставка ритуальної атрибутики Вінниця
ДОСТАВКА РИТУАЛЬНИХ АТРИБУТІВ

Доставка трун, хрестів, вінків, супутніх товарів.
Флагштоків, дерев’яних та хвойних гробниць, пам’ятників.

Місце на кладовищі Вінниця
МІСЦЕ НА КЛАДОВИЩІ

На діючому кладовищі у відкритому режимі поховання померлих здійснюються на загальних підставах.

Кремація та колумбарій Вінниця
КРЕМАЦІЯ ТА КОЛУМБАРІЙ

Ми беремо на себе повний супровід у підготовці до кремації, консультуємо замовника по телефону та особисто. 

Катафалк та похоронний транспорт Вінниця
КАТАФАЛК. РИТУАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

Вибір правильного транспорту для проведення церемонії має величезне значення, і наша ритуальна служба розуміє Ваші потреби краще за всіх.

Розпорядник похоронну Вінниця
РОЗПОРЯДНИК ЦЕРЕМОНІЇ ПОХОВАННЯ

У важкі моменти прощання, професійний розпорядник похоронного процесу стає Вашим надійним супутником, допомагаючи зняти важкість організації та проведення церемонії прощання.

Зал прощання Вінниця
РИТУАЛЬНИЙ ЗАЛ ПРОЩАННЯ

Зал прощання — це не просто приміщення, а спеціально обране середовище, де кожна деталь створена для забезпечення комфорту та спокою у важкий період життя.

Ритуальна бригада Вінниця
РИТУАЛЬНА БРИГАДА

Підготовлена ​​бригада виїде за вказаною адресою на будинок, або в морг. Це компетентні і досвідчені співробітники. Плечовики не тільки винесуть труну, а й завантажать вінки, хрест, все необхідне для прощання і поховання. 

Послуги церковних служителів Вінниця
ПОСЛУГИ ЦЕРКОВНИХ СЛУЖИТЕЛІВ

З давніх часів традиційним обрядом, невід’ємною частиною поховання, є відспівування померлого в церкві (храмі) або будинку. Дуже важливо, щоб священник відпустив земні гріхи і дозволив душі очиститися.

Похоронний оркестр Вінниця
ПОХОРОННИЙ ОРКЕСТР

Неголосні, сумні мелодії, допомагають людям зануритися в траур, позбавляють від зайвої нервозності і стресу. Крім того, відповідна музика в ході церемонії прощання сприяє встановленню скорботної тиші і зменшує кількість недоречних на похоронах розмов.

Сингуматор Вінниця
СИНГУМАТОР

Ритуальний ліфт – це спокій та гарантія того, що церемонія прощання пройде з належною урочистістю, якій сприятиме плавна та безшумна робота сингуматора. Сам ліфт виконаний в офіційно-жалобному стилі, і його, як правило, декорують ялиновими гілками та вінками.

Ритуальний намет Вінниця
РИТУАЛЬНИЙ НАМЕТ

Погана погода, дощ, спека, а також велика кількість присутніх – все це стає приводом для замовлення ритуального шатра. Ця послуга отримала останнім часом велике поширення, так як дозволяє створити для людей, що беруть участь в церемонії, комфортні умови.

Поминальний обід Вінниця
ПОМИНАЛЬНИЙ ОБІД

Поминальний обід – це невід’ємна частина похоронного процесу, яка не лише символізує вічну пам’ять про померлого, але й слугує способом об’єднати рідних, друзів та колег у спільній траурній обстановці та створює можливість для учасників висловити повагу до покійного.

ВІЙСЬКОВИЙ ПОХОРОН

Військовий похорон — це комплекс дій, спрямованих на заслужені проводи, включаючи відданість військових почестей під час поховання, адже військова служба — це головним чином небезпека, яка потребує максимальної хоробрості.

Репатріація Вінниця
РЕПАТРІАЦІЯ

Міжнародні перевезення померлих по Україні та за її межами.

Ексгумація Вінниця
ЕКСГУМАЦІЯ. ПЕРЕПОХОВАННЯ ОСТАНКІВ

Перепоховання останків померлих здійсюється згідно із законодавством України «Про поховання та похоронну справу».

Ритуальна флористика.
Голуби пам’яті церемонії прощання.
Безкоштовне поховання пільгових категорій громадян.
Виготовлення ритуального фотопортрета.
Виготовлення та установка флагштока.
Установка надгробків дерев’яних та з штучної хвої.
Прибирання та догляд за могилами з дистанційного замовлення.
Виготовлення, продаж і установка пам’ятників.
Супровід 102, 103.
Консультація про отримання допомоги від держави і роботодавця.
Прижиттєвий договір на поховання.

Кожен з цих пунктів є важливим кроком у похоронному процесі та сприяє відзначенню життя покійної людини з повагою та гідністю. Вінницька міська ритуальна служба працює, щоб забезпечити професійну підтримку та допомогу на кожному етапі.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Професійний та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші професіонали розуміють, що кожна родина має свої унікальні потреби та побажання. Ми готові надати консультації та підтримку, щоб допомогти Вам обрати послуги, які найкраще відповідають Вашим потребам.

Широкий вибір товарів.

Наш асортимент включає вінки зі живих та штучних квітів, труни різних дизайнів, розмірів та матеріалів, ритуальні хрести та ритуальний одяг відповідно до Ваших побажань.

Підтримка та повний спектр ритуальних послуг без посередників.

Наша команда готова забезпечити Вас всіма необхідними послугами – від оформлення документів до організації ритуальної церемонії. Працюємо цілодобово, допомагаємо і консультуємо 24/7. Багаторічний досвід роботи, більше 25 років, з перевіреною репутацією і довірою.

Похорон під ключ Вінниця
Життя коротке - пам'ять вічна!

Якщо в скрутну хвилину Вам потрібна допомога або консультація, телефонуйте. Ритуальний агент прибуде до Вас в термін не більше години після дзвінка, надасть всі необхідні роз’яснення та негайно візьме на себе всю організаційну діяльність.

Відхід з життя близької людини стає непоправною втратою для кожного з нас. Смерть завжди несподівана, до сумних втрат неможливо підготуватися заздалегідь. Для родичів померлого наступають найскладніші дні. Вони знаходяться в пригніченому психологічному стані і часом не готові сприймати навколишню дійсність. Іноді люди просто не знають, що потрібно робити в цій ситуації

Щоб підтримати вінничан, які втратили через війну близьких людей, представники Вінницької міської ради вшанують пам’ять про загиблих від імені територіальної громади на церемонії прощання та поховання. Крім цього, додатково до загальнодержавних заходів Вінницька міська рада надає допомогу в розмірі 25 тисяч гривень на поховання та визначила перелік інших видів підтримки, які можна отримати через департамент соціальної політики міської ради